شرکت ایران مارین سرویسز از سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را آغاز و نزدیک به چهار دهه به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پیشتاز در حوزه خدمات بندری و دریایی، حمل و نقل دریایی و ترانزیت کالا و ارائه خدمات کشتیرانی و پشتیبانی بوده است.
در حال حاضر ایران مارین سرویسز با تمرکز بر ارائه خدمات دریایی و بندری در بنادر شمالی و جنوبی کشور مخصوصاً در احداث و بهره برداری از مخازن نفتی، سیلوی غلات، ترمینال های اختصاصی و ترمینال کانتینری و مشارکت با بزرگترین و معتبرترین شرکای داخلی و خارجی می کوشد تا سهم خود را از این بازار، افزایش دهد.
این شرکت با برخورداری از تجارب فراوان در اجرای عملیات فورواردری، کریری ، کارگزاری و انجام تشریفات گمرکی و انتقال انواع محموله های نفتی و با مدیریت مربوطه در این راستا نظارت کامل بر محموله را در طول مسیر تا مقصد عهده دار می باشد.
ایران مارین سرویسز با دارا بودن مخازن نفتی در بندر امام خمینی(ره) در امر تخلیه و بارگیری محموله های نفتی هم اکنون نیز نقش بسیار ارزنده ای را در منطقه در خصوص انتقال انواع روغن پایه، فورفورال اکستراکت، اسلاک واکس، نفت خام، نفت کوره، گازوئیل و نفتا به عهده دارد.
از دیگر خدمات این شرکت می توان به امور نمایندگی کشتیرانی، فورواردری، اجاره کشتی و لجستیک و پشتیبانی دریایی و امور فراساحل در ایران و امارات متحده عربی اشاره نمود.
شعب متعدد ایران مارین سرویسز در کلیه بنادر شمال و جنوب ایران ارائه خدمات نمایندگی کشتی های کالای خشک-نفتکش، حمل مواد مختلف نفتی، حمل گاز و کانتینری با هزینه های مناسب و رقابتی در کلیه بنادر ایران را برای این شرکت ممکن می نماید.
همچنین این شرکت با مشارکت شرکای معتبر و صاحب نام بین المللی در حوزه ارائه انواع خدمات لایروبی (نگهداری و ایجاد عمق) نیز فعالیت می نماید.

دفاتر شرکت:
این شرکت در بندر عباس، نوشهر، بندرخارک، بندر ماهشهر، بندر امیر آباد بهشهر و بندر امام خمینی(ره) دارای دفتر می باشد.
– عضویت در انجمن مهندسی دریایی ایران
– عضویت در انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته
– عضویت در انجمن مالکان کشتی ایران
– مجوز خدمات کشتیرانی در بندر عباس
– مجوز خدمات کشتیرانی در بندر امام(ره)
– مجوز حمل و نقل بین المللی زمینی

تلفن : (۳) ۷۵۴۶۲ ۰۲۱

فکس:    ۰۲۱ ۲۲۰۱۲۴۷۹

ایمیل : info@imsiran.com