این شرکت با دو دهه سابقه فعالیت در زمینه کشتیرانی و حمل و نقل دریایی نفت و فرآورده های نفتی، مواد شیمیایی، پترو شیمیایی و گاز مایع خدمات ارزنده ای به مجموعه شرکت های نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی کشور ارائه نموده است.
با توجه به نقش حمل و نقل دریایی در اقتصاد جهانی و همچنین سیاست های توسعه اقتصادی دریامحور در کشور و همچنین توسعه و بهره برداری فازهای جدید پارس جنوبی و نیاز فزاینده کشور به تامین ناوگان استراتژیک حمل محصولات شیمیایی و پتروشیمیایی، دریابان جنوب ایران با درک موقعیت ممتاز کشور در منطقه و جهان و نقش و جایگاه هلدینگ و شرکت سرمایه گذاری غدیر در عرصه ملی و بین المللی، گام های بلندی در راستای تحقق اهداف و ماموریت های خود برداشته است.
دریابان جنوب ایران با برخورداری از کشتی های تانکر تملیکی و استیجاری خود محمولات فراوانی را به مقصد اقصی نقاط جهان از جمله کشورهای چین، هند، ترکیه، ایتالیا و … بارگیری نموده و نقش شایان توجهی را در توسعه صادرات کشور ایفا نموده است.
تعامل موثر و سازنده با معتبرترین و بزرگترین شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی کشور از یک سو و همکاری و هماهنگی با مهم ترین فعالان و بازیگران عرصه کشتیرانی در تراز بین المللی، دریابان جنوب ایران کیش را به یکی از قابل اتکا ترین شرکت های خدمات کشتیرانی و حمل و نقل دریایی در کشور تبدیل نموده است.

تلفن : (۲) ۷۵۴۶۲ ۰۲۱

فکس:   ۲۲۰۲۵۵۷۶ ۰۲۱

وب سایت: http://www.daryaban.com

ایمیل: info@daryaban.com